Agjent Marketing

Kjo ofertë është në dispozicion në këto gjuhë:

Lokacioni Tirane, Shqipëri, Shqipëri
Data e skadimit 6 Apr 2019 Jo-Aktive
Orari Orar i plotë
Aftësitë Bashkpunues Dëgjim I adaptueshëm
Kategoria Shërbimi ndaj klientit
ID e punës #4427
Data e publikimit 6 Feb 2019 - 14:00
RG Capital
Adresa Tirane, Shqipëri
Emaili [email protected]
Uebfaqja
Rrjetet
Përshkrimi

Flisni shume mire Italisht dhe jeni akoma pa pune?
Punoni aktualisht ne nje call center dhe paga ne fund te muajit nuk ju del??
Atehere zgjidhja per ju jemi ne.

RG Capital eshte ne kerkim te operatoreve telefonik me ose pa eksperience ne gjuhen italiane.

Detyrat dhe Përgjegjësitë

Ajo qe ne po ju ofrojme:

  • Punesim te perhershem;
  • Paga konkuruese;
  • Mundesi rritjeje profesionalisht;
  • Ambjent dinamik,motivues dhe aktiv;
  • Paga baze duke filluar nga 300 euro plus bonuset me te larta ne treg;
  • Bonuse te larta;
  • Kontrate pune sipas kodit te punes;
  • Orari:5 dite ne jave nga e hena ne te premte.
  • Orari full-time si edhe part-time.

#Marketing