Prezantuese Produkti

Kjo ofertë është në dispozicion në këto gjuhë:

Lokacioni Tirane, Shqipëri
Data e skadimit 10 Oct 2019 Aktive
Orari Orar i plotë
Aftësitë Administrativ Analitik Ballafaqimi me të tjerët Dëgjim Komunikim Kujdesshmëri Saktësi
Kategoria Shërbimi ndaj klientit
ID e punës #7854
Data e publikimit 11 Sep 2019 - 16:16
Luxury Bedding Shpk
Adresa Tirane
Emaili [email protected]
Uebfaqja
Rrjetet
Përshkrimi

Kompania LUXURY-BEDDING VETEM PER NJE GJUME TE REHATSHEM!
Worldflex!!
Kerkon te punesoje vajza prezantuese, te kete ambicje te zhvillohen profesionalisht dhe te dine te marrin pergjegjesi.

Eksperiencat

•Promocioni jo ne terren.
•Mosha 20-30 vjec.
•Te jene te komunikueshme dhe ambicioze.
•Eksperiencat e meparshme perbejn avantazh.
•Pagesa e kenaqeshme, motivim.


Te interesuarat te dorezojne nje CV te detajuar me foto ne adresen e e-mail:
i[email protected]
[email protected]


Te perzgjedhurat, kontaktohen.
Faleminderit

#Marketing